Logo
FaceBook ta paylaş    

Geri Dönüşüm

Yerinde Atık Tespiti

Biriktirme Noktası Oluşturma

Lojistik

Danışmanlık

Veri İmhası

Entegre Atık Yönetimi

Raporlama

Sertifikalarımız


EAG Kimdir?

Uzun yıllardır E-atık Geri Döşümüm sektöründe faaliyet gösteren işletmemiz çalışmalarını çevre yasa ve yönetmeliklerini uygun olarak yürütmektedir bu kapsamda sahip olduğumuz lisans ve sertifikalar aşağıdaki gibidir.

Elektrikli ve elektronik atıkların toplanması, fiziksel ayrıştırılması ve geri dönüşüm ve de geri kazanım ilgili çalışmalarını Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nın "Uygunluk Görüşü" ile sürdürmektedir.

Atık Akümülatör ara depolaması faaliyetlerini yine T.C. İstanbul Valiliği Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü tarafından verilmiş olan "APAK/Atık Akümülatör Geçici Depolama Lisansı" ile sürdürmektedir.

Firmamız ayrıca Atık Akümülatörlerin toplanması ve depolanması için  Tüm Aküder (Tüm Akü İthalatçıları ve Üreticileri Derneği) tarafından "Atık Akümülatör Yetkili Toplayıcı" belgesi verilmiştir.

Firmamız, atık pillerin toplanması, taşınması, ayrıştırılması ve de depolanması için TAP (Taşınabilir Pil Üreticileri Derneği) tarafından "Atık Pil Yetkili Toplayıcı" belgesi verilmiştir.

 İşletmemizde ki çalışmalarımız, ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi çerçevesinde sürdürmektedir.

Müşterimizden topladığımız tüm elektrikli ve elektronik malzemeleri, 25755 sayılı Tehlikeli

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı EAG GERİ DÖNÜŞÜM’e aşağıdaki ürün gruplarındaki elektrikli elektronik eşyaların toplanması ve depolanması için “uygunluk belgesi” vermiştir.

 1. Küçük Ev Aletleri
 2. Bilişim Ve Telekomünikasyon Ekipmanları
 3. Tüketici Ekipmanları
 4. Elektrikli ve Elektronik Aletler
 5. Oyuncaklar, Eğlence ve Spor Ekipmanları
 6. İzleme ve Kontrol Aletleri
 7. Otomatlar

 

EAG GERİ DÖNÜŞÜM ve ÇÖZÜM ORTAKLARI

E-Atık, Atık Akü ve Pil; Geri Dönüşüm, Bertaraf ve İmha Süreçlerinde Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Lisansları firmalar ile birlikte çalışmaktadır.

 • İZAYDAŞ A.Ş.
 • TAP
 • TÜMAKÜDER
 • EKOLOJİK ENERJİ